Bluzë pambuku, Mango

3990L

SKU: 47019206

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra

l
m
s
XS
Bezhë
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë rrethore dhe detaje frudash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë