Bluzë pambuku Mango

690L

SKU: 27004018

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
XS
E bardhe
E zeze
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn bazik. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit