Bluzë pambuku, Mango

1095L

SKU: 27007786

Bluzë pambuku pa mëngë me detaje dantelle

l
m
s
XS
E bardhe
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku pa mëngë me detaje dantelle dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë