Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra Mango

2093L

SKU: 87075657

Bluzë me mëngë të shkurtra e të fryra dhe disa shirita dantelle

l
m
s
xl
XS
E bardhe
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra e të fryra në supe, dizajn me prerje të drejtë, jakë rrethore dhe disa shirita dantelle me punime të hapura përpara. 95% Pambuk organik, 4% Poliester, 1% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

XS

Përzgjidh masën

l, m, s, xl, XS

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA