Bluzë pambuku me zinxhir, Prenatal

1770L

SKU: 711246

Bluzë pambuku me zinxhir dhe kapuç, me printe florale.

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me zinxhir dhe kapuç, me printe florale.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë