Bluzë pambuku Obaibi

995L

SKU: 82890802

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me detaje florale të qëndisura

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me detaje florale të qëndisura dhe me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit