Bluzë pambuku, Obaibi

1790L

SKU: 691876809

Bluzë pambuku për djem me mëngë të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku për djem me mëngë të gjata dhe jakë rrethore. 15% Poliestër 85% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë