Bluzë pambuku Obaibi

1190L

SKU: 76070171

Bluzë pambuku me printe me vija, dizajn me tekst të stampuar në mes

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Vjec
6 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me printe me vija, dizajn me tekst të stampuar në mes, me jakë të rrumbullakët dhe me dy tonalitete të kombinuara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë