Triko me mëngë të gjata Okaidi

1195L1395L

SKU: 75852923

Triko me kopsa në pjesën e jakës dhe me disa tonalitete

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
Gri
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko me kopsa në pjesën e jakës dhe me disa tonalitete, me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit