Bluzë “One Two Free” Okaidi

SKU: 75890324

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me tekst “One Two Free”

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me tekst “One Two Free”, me jakë rrethore. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë