Bluzë pambuku Prenatal

SKU: 676435

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me dizajn makinash të stampuar në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me dizajn makinash të stampuar në mes dhe me jakë të rrumbullakët, me dy tonalitete të kombinuara. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë