Bluzë pambuku Prenatal

490L

SKU: 686324

Bluzë pambuku me mëngë të gjata

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata, me jakë rrethore dhe me detaje frudash. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit