Bluzë pambuku, Prenatal

560L

SKU: 682151

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, me dizajn të stampuar në mes. 99% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë