Bluzë pambuku Springfield

1500L

SKU: 1413178

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
E bardhe
Gri e erret
Jeshile e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, prerje e drejtë bazike. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë