Bluzë pambuku, Springfield

990L

SKU: 0223714

Bluzë pambuku me mëngë të gjata dhe jakë rrethore

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Pulovër pambuku me mëngë të gjata, mbyllje me zinxhir tek pjesa e jakës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë