Bluzë pambuku , Women Secret

750L

SKU: 3273259

Bluzë pambuku

l
m
s
xl
XS
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Bluzë e rehatshme dhe e lehtë me mëngë të gjata në një ngjyrë jeshile lajkatare. Ka një dekolte të rrumbullakët buke me detaje dantelle.100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit