Bluzë pambuku, Women Secret

1750L

SKU: 3273267

Bluzë pambuku me detaje florale tek pjesa e mëngëve

l
m
s
xl
XS
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me detaje florale tek pjesa e mëngëve dhe me jakë V. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë