Bluzë për vajza Okaidi

2790L2990L

SKU: 75734324

Bluzë për vajza me printe macesh

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Triko për vajza me printe macesh dhe jakë rrethore. 60% Pambuk 40% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë