Bluzë për vajza, Prenatal

1390L

SKU: 1325088

Bluzë për vajza, me mëngë të gjata dhe detaje frudash në mëngë.

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Krem
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë për vajza, me mëngë të gjata dhe detaje frudash në mëngë.

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë