Bluzë pizhame, Women Secret

750L

SKU: 3273233

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra

l
m
s
xl
XS
Gri print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, jakë rrethore dhe me dizajn të stampuar në mes. 99% Pambuk 1% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit