Bluzë pizhame Women Secret

687L

SKU: 3272228

Bluzë pizhame pambuku, prerje e lirshme

l
m
s
xl
XS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Bluzë pizhame pambuku, prerje e lirshme, me jakë V dhe me tre kopsa dekoruese në pjesën e përparme. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë