Bluzë polo Cortefiel

2250L

SKU: 2163615

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë polo

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhe e lehte
Blu e errët
Bojeqielli
Jeshile
Mustard
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë polo me detaje kopsash dhe prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit