Bluzë polo me printe Springfield

2990L

SKU: 1433821

Bluzë pambuku polo me mëngë të shkurtra me printe të ndryshme

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Blu
Blu e errët
Jeshile
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë polo me printe , prerje e drejtë dhe me mbyllje me kopësa te pjesa e jakës .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë