Bluzë polo Pedro Del Hierro

6300L

SKU: 3153291

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë polo

l
m
s
xl
xxl
xxxl
Bezhë
Blu e errët
Gri e lehte
Kaki
Koral
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku me mëngë të shkurtra, me jakë polo me detaje kopsash dhe prerje e drejtë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit