Bluzë polo Prenatal

390L

SKU: 687829

Bluzë pambuku polo, me printe me vija

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu print
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë pambuku polo, me mëngë të gjata dhe printe me vija, me disa tonalitete. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë