Bluze Prenatal

1690L

SKU: 674386

Bluzë me mëngë të gjata, me detaje zemrash dhe një shkrim në mes

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Gri e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, me detaje zemrash dhe një shkrim në mes, me jakë të rrumbullakët

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë