Bluzë sateni Mango

2994L

SKU: 27044036

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me vija

l
m
s
XS
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Bluzë me mëngë të gjata, me printe me vija dhe jakë rrethore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë