Boksera me printe, set (5palë) Okaidi

2390L

SKU: 50484512

5 palë mbathje boksera me dizajne të ndryshme

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
2 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 5 palë mbathjesh boksera me përbërje pambuku organik, me shirit beli elastik dhe dizajn me printe të ndryshme. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit