Boksera me vija dhe print Prenatal

1393L

SKU: 672331

Boksera me vija horizontale dhe print Mickey Mouse

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Boksera me vija në linja horizontale dhe me print personazhi Mickey Mouse në pjesën përpara. 18% Elastan, 82% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë