Boksera pambuku, set (3palë) Okaidi

SKU: 50489

3 palë mbathje boksera me dizajne të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set prej 3 palë mbathjesh boksera me përbërje pambuku organik dhe me dizajne të ndryshme: një palë me vija, një palë bazike dhe një palë me printe. 95% Pambuk, 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë