Boksera, set 5 (palë) Okaidi

1793L

SKU: 75637916

5 palë boksera me ngjyra dhe printe të ndryshme

10 Vjec
4 Vjec
6 Vjec
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

5 palë boksera pambuku me ngjyra dhe printe të ndryshme, me shirit elastik beli. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë