Brasierë pambuku, Women Secret

1600L

SKU: 5054738

Brasierë pambuku, me detaje dantellë dhe rripa të hollë. Me mbushje që mund të vihet ose hiqet sipas dëshirës.

l
m
s
xl
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Brasierë pambuku, me detaje dantellë dhe rripa të hollë. Me mbushje që mund të vihet ose hiqet sipas dëshirës.66% Pambuk, 27% Poliamide, 7% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë