Byzylyk I dyfishtë Parfois

SKU: 152170

Byzylyk I dyfishtë me një tokëz metalike rrethore në mes

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Byzylyk I dyfishtë me një tokëz metalike rrethore në mes, mekanizëm me hapje në mes60% Zink 30% Hekur 10% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë