Byzylyk celiku tenis Parfois

2990L

SKU: 187274

Byzylyk celiku tenis me gurë dhe gjerësi të rregullueshme.

ONE SIZE
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk celiku tenis me gurë dhe gjerësi të rregullueshme. 40%Gur 60%Celik inoks

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë