Byzylyk elastik me gurë dhe rezinë, Parfois

1190L

SKU: 207900_BM

Byzylyk elastik me gurë dhe rezinë.

Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik me gurë dhe rezinë. 10%Pambuk, 10%Hekur, 20%Gur, 20%Zink, 40%Poliuretan termoplastik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë