Byzylyk elastik, Parfois

792L

SKU: 197605_GD

Byzylyk elastik me detaje rruazash

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik me detaje rruazash, me një guaskë të varur në mes dhe me dy tonalitete. 20% Zink 40% Guaskw 40% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë