Byzylyk elastik, Parfois

SKU: 195950_GD

Byzylyk elastik me detaje rruazash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik me detaje rruazash dhe me një sy dekorativ në mes. 20% Hekur 30% Poliuretan 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë