Byzylyk elastik, Parfois

SKU: 186881_TB

Byzylyk elastik me detaje rruazash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik me detaje rruazash dhe medaliona të vegjël zbukurues. 10% Enamel 30% Zink 60% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë