Byzylyk elastik, Parfois

1290L

SKU: 174204_TQ

Byzylyk elastik, me pllaka dhe rruaza turkeze.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik, me pllaka dhe rruaza turkeze.40%Gur, 60%Zink

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë