Byzylyk elastik Parfois

SKU: 173168

Byzylyk elastik me pllakëza të mëdhaja

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk elastik me pllakëza të mëdhaja me 1 me gur me shkëlqim ,Përbërje: 70%Zink 30%Qelq

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë