Byzylyk elastik Parfois

890L

SKU: 193854_GD

Byzylyk elastik me detaje gurësh

U
E verdhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk elastik me detaje gurësh dhe me një medalion rrethor të varur në mes. 80% Akrilik 10% Enamel 10% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë