Byzylyk I dyfishtë Parfois

1290L

SKU: 190324

Byzylyk I dyfishtë me gjatësi të rregullueshme

U
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk I dyfishtë me gjatësi të rregullueshme dhe modele të ndryshme 60% Hekur 30% Akrilik 10% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë