Byzylyk i hollë, Parfois

SKU: 199096_PA

Byzylyk i hollë me detaje të vogla rruazash

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk i hollë me detaje të vogla rruazash, me dy tonalitete. 40% Enamel 60% Çelik Inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë