Byzylyk këmbe, Parfosi

2690L

SKU: 197739_MM

Byzylyk i hollë këmbë me detaje yjesh dhe hëne

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk i hollë këmbë me detaje yjesh dhe hëne, me dy tonalitete. 100% Çelik inoksi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë