Byzylyk këmbe shumëngjyrësh Parfois

790L

SKU: 187896_HM

Byzylyk këmbe me zemra me kontrast ngjyrash

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk këmbe me lidhje zinxhir dhe me zemra me kontrast ngjyrash. 50% Zink, 30% Smalt, 20% Hekur20% Hekur 30% Enamel 50% Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë