Byzylyk me detaje gurësh, Parfois

SKU: 199917_HM

Byzylyk me rrip zinxhiri dhe me detaje gurësh

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me rrip zinxhiri dhe me detaje gurësh, me disa tonalitete. 10% Poliuretan 20% Hekur 70% Gurë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë