Byzylyk me detaje yjesh Parfois

1495L2990L

SKU: 186215

Byzylyk çeliku me disa yje me gurë

U
Gold
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me përbërje çeliku dhe me disa yje me detaje gurësh. 90% Celik inoks 10% Xham kristali

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë