Byzylyk me gjethe tërfili Parfois

SKU: 151924

Byzylyk me 2 anë me rrip të trashë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me 2 anë me rrip të trashë çeliku ,Përbërje: 100%Çeliku

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit