Byzylyk me gjethe tërfili Parfois

745L

SKU: 179660

Byzylyk me gjerësi të rregullueshme

ONE SIZE
Prerje unike
bezhe
E kuqerremte
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Byzylyk me gjethe tërfili kontrastuese në mes dhe me gjerësi të rregullueshme. 50% Poliester, 50% Celik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Përzgjidhni gjininë

Sipas sezonit