Byzylyk me guaska, Parfois

890L

SKU: 210224_GD

Byzylyk me guaska dhe rruaza.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Byzylyk me guaska dhe rruaza.45%Akrilik,5%Bakër,50%Guaskë

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë